Impregnat do podłóg lakierowanych

80.49 PLN netto / Szt

99 PLN brutto

Opis produktu

Zakupione od Jawor-Parkiet podłogi są wyjątkowe - aby cieszyć się ich wyglądem przez wiele lat, należy odpowiednio o nie zadbać. W tym celu warto postawić na profesjonalne impregnaty do podłóg lakierowanych od Jawor-Parkiet. Służą one do pielęgnacji oraz konserwacji podłóg wykończonych lakierem, lakierami UV.

Wysoka skuteczność impregnatów od Jawor-Parkiet

Impregnaty do podłóg lakierowanych skutecznie podnoszą odporność parkietu na działanie wody. Zabezpieczają one krawędzie przed brudem oraz wilgocią.

Dostępny w ofercie impregnat do podłóg lakierowanych polecany jest do pierwszej konserwacji gotowych parkietów zaraz po ułożeniu przez parkieciarza. Środek chroni podłogę przed nadmiernym zużyciem i przedłuża okres użytkowania. Po zastosowaniu odświeża powierzchnię podłogi.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem na podłogi drewniane impregnat należy wstrząsnąć! W momencie impregnacji drewniana podłoga lakierowana powinna być dokładnie odkurzona, a także wyczyszczona koncentratem z serii Jawor-Parkiet.

Impregnaty do podłóg drewnianych powinno nanosić się równomiernie za pomocą płaskiego mopa. Pozostawienie zacieków i nierozprowadzonego impregnatu na powierzchni podłogi może spowodować powstanie smug. Przy nanoszeniu nie powinno się odrywać narzędzia od podłogi. Pielęgnację wykonywać na całej powierzchni. Po całkowitym wyschnięciu lakierowana podłoga jest gotowa do użytkowania.

Zużycie 

Impregnat od Jawor-Parkiet na lakierowane parkiety drewniane jest gotowy do użycia - nie należy go rozcieńczać. Chronić przed otwartym ogniem! Zużycie w zależności od rodzaju podłogi lakierowanej: około 30-40 ml / m². 1 litr wystarcza na około 25-30 m2 podłogi.

Dzięki pielęgnatom od Jawor-Parkiet impregnowanie i konserwacja parkietu jeszcze nigdy nie była tak łatwa!