FertigDeska Luxury

FertigDeska Luxury

Wysokiej jakości podłoga drewniana nadaje każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Nie inaczej jest w przypadku dębowych FertigDesek Luxury. Jako producent podłóg drewnianych zaprojektowaliśmy je z myślą o osobach, które cenią luksus, a także oryginalną estetykę. Ich jakość i design odpowiada najnowszym, światowym trendom. Oferowane deski podłogowe wykonaliśmy z naturalnych materiałów, dzięki czemu stanowią kwintesencję doskonałości. Między innymi dlatego FertigDeska Luxury została wyróżniona za design i funkcjonalność na targach Domotex Hannover 2015.

FertigDeska Luxury - wyraz najlepszej jakości

Warstwowe deski podłogowe z kolekcji FertigDeska Luxury przyciągają wzrok - co do tego nie ma wątpliwości. Wygląd to jednak nie wszystko! Zatroszczyliśmy się również o to, aby były one wyjątkowo wytrzymałe. Nasze dębowe deski są zatem szlachetne, unikatowe, a także w pełni funkcjonalne. Można je ponadto zastosować na ogrzewaniu podłogowym, co z pewnością zadowoli osoby, które każdego dnia lubią czuć pod stopami przyjemne ciepło.

Wymiary

Naszym klientom oferujemy podłogi w wymiarach:

  • Luxury 220 - grubość: 15 mm, szerokość: 180–200 mm, długość: 1500–2200 mm,
  • Luxury Maxi - grubość: 15 mm, szerokość: 260 lub 290 mm, długość: 2000–2500 mm.

Podłoga drewniana z kolekcji Luxury prezentuje się zjawiskowo. Osoby niezdecydowane zachęcamy również do obejrzenia innych naszych propozycji:

Podłoga rekomendowana
do stosowania na ogrzewaniu
podłogowym

DWA OBLICZA LUKSUSU LUXURY 220 & LUXURY MAXI
Luksus ma wiele twarzy. Może oznaczać niespiesznie wypitą w domowym zaciszu poranną kawę lub pełen atrakcji zimowy urlop w St. Moritz. Zawsze jednak cechuje go pewna unikalność i niedostępność. FertigDeska Luxury Maxi została stworzona z myślą o ludziach, którzy oczekują więcej i stawiają na efekt w skali Maxi. Wzornictwo, u którego podstaw stoi elegancja, klasyka i natura, jest ponadczasowe. Dlatego też stanowi najlepszą inwestycję.
LUXURY MAXI Powierzchnia deski 0.75m2
LUXURY 220 Powierzchnia deski 0.44m2
FertigDeska Luxury 220
grubość: 15 mm
szerokość: 180 - 200 mm
długość: 1500 - 2200 mm
FertigDeska Luxury Maxi
grubość: 15 mm
szerokość: 260 lub 290 mm
długość: 2000 - 2500 mm